Tel:
Chiny Dekoracyjne szklane wazony producent
XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD
Usługa pierwsza.

Dom

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO., LTD znajdował się w pięknym mieście, Xiamen, w Chinach, gdzie BRICS XIAMEN był szczytem we wrześniu .2017.TKS Artykuły gospodarstwa domowego to foucus na dostawy szklanych naczyń i przedmiotów ceremic dla klientów na całym świecie. Nasze produkty to szklany wazon, szklany słoik, szkło whisky, szklana butelka, szklane naczynia, ceramiczne słoiki, ceramiczne kubki, ceramiczna misa i tak dalej. Jesteśmy wrażliwi na oferowanie wspaniałej usługi w atrakcyjnej cenie dla naszych klientów. Mamy klientów z Brazylii, USA, Hiszpanii, Polski, Włoch, Szwecji, Anglii, Frence, Niemiec, Australii, Arabii Saudyjskiej, Indii, Indonezji, Wietnamu, Tajwanu i tak dalej.

Aby zaspokoić rosnący rynek, TKS Houseware z przyjemnością opracowało nowe produkty razem z naszym klientem, dzielimy się pomysłami i kosztami.

Twoja satysfakcja jest naszym odwiecznym dążeniem. Skontaktuj się i pozwól nam pracować dla Ciebie.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Ilość pracowników : 150~180

Coroczne wyprzedaże : 2,000,000-3,000,000

Rok założenia : 2012

pc Export : 90% - 100%

Jesteśmy na Targach Kantońskich, aby pokazać nasze produkty i spotkać się z klientami na całym świecie. Budowaliśmy dobre relacje z klientami i jesteśmy klientami. Mamy nowe produkty naszego własnego i mile widzianego klienta, aby otworzyć nowe produkty ich projektu. Nie zamierzamy sprzedać innemu klientowi. I będzie kepp zapisać formy.

Usługowe

Oferujemy produkty maszynowe, maszynowe i ręczne. Nasze produkty to: szklany słoik, szklany kubek, szklany wazon, świeca szklana, lody szklane, szklana butelka, szklane naczynie, ceramiczny kubek, ceramiczna miseczka itp. Możemy wykonać kolor i przezroczysty, i mieć solidne szkło.Czy zrobić kolor sprayu, poszycia, korozji i tak dalej. Wszystko, czego potrzebujesz, możesz wysłać inquries, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje wymagania.

Firma Zespół

Nasz zespół to jedność, poświęcenie i odpowiedzialność. Będziesz czuł się swobodnie współpracować z nami. Będziemy uważnie śledzić zamówienie od początku do końca. I prześlemy Ci kilka zdjęć, aby poinformować Cię o każdym etapie produkcji czujesz, że jesteś w fabryce. Dla ciebie dobra obsługa to nasze nieustające wysiłki.

XIAMEN TKS HOUSEWARE CO.,LTD
Pokój 302, nr 45, Lvyuan, dzielnica Haicang, Xiamen, Chiny
Tel:86--15980826280
Privacy Policy Chiny dobra jakość Decorative Glass Vases dostawca. Copyright © 2018 - 2019 decorativeglassvase.com. All Rights Reserved.